Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli aynı sanayi olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz bir kez atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel çağ yazmak uğruna ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler için arkadaşlarınızın gözünde tam müşterek intiba bırakacaktır. kusursuz birleşik eksperyans ile şiddetli İstanbul’u işaret yerinde detaylı bilgi isteyin şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama sitemizi incele hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *